Tingbólkur

 


Magnus Rasmussen
Teldupostur: magnusr@logting.fo
Heimstaður: Lambavegur 12, FO-627 Lamba
Føddur: 28. november 1962
Foreldur: Nancy og Georg Rasmussen
Hjúnafelagi: Eydna Rasmussen
Børn: Jákup og Kirstin Rasmussen
Útbúgving: Læraraprógv (Føroya Lærarafelag)
Yrki: Løgtingsmaður

 

Borgarstjóri: Runavíkar Kommuna 2009-2015

Løgtingslimur: 2015-2019, 2019-

 

 

Rósa Samuelsen

Teldupostur: rosas@logting.fo
Heimstaður: Sandavágur
Føddur: 22. desember 1959
Foreldur: Erla Maria og Sólfinn Jóhan Simonsen
Hjúnafelagi: Heðin M. Svabo Samuelsen

Børn: Arni S. Svabo Samuelsen, Erla M. Svabo Samuelsen og Marni Svabo Samuelsen

Útbúgving: Skrivstovu/ Sparikassa

Yrki: Løgtingskvinna

 

Løgtingslimur: Fyrstu ferð vald á ting 19. januar 2008, afturvald 29. oktober 2011

Landsstýriskvinna: Í almannamálum frá september 2008 til november 2011

 



Johan Dahl

Teldupostur: johand@logting.fo
Heimstaður: Tórshavn

Føddur:  19. september 1959
Foreldur:  Ebba f. Albinus og Jógvan Dahl
Hjúnafelagi:  Linda Herdalur
Útbúgving:  Bankaútbúgving og ávís prógv innan merconom
Yrki: Løgtingsmaður

 

Næstformaður í Sambandsflokkinum:

Landsstýrismaður: 2008-2015

Løgtingslimur: 2019-

 



Frimodt Rasmussen

Teldupostur: frimodtr@logting.fo
Heimstaður: Klaksvík

Føddur: 15. september 1968

Foreldur: 
Hjúnafelagi:

Børn:

Útbúgving:

Yrki: Løgtingsmaður - Stjóri á Klaksvíkar Sleipistøð

 

Løgtingslimur: 2019-

 


Jaspur Langgaard
Teldupostur: jaspurl@logting.fo
Heimstaður:

Føddur: 1. apríl 1970

Foreldur:

Hjúnafelagi:

Børn:

Útbúgving: Læraraprógv (Føroya Lærarafelag)
Yrki: Løgtingsmaður

 

Løgtingslimur: 2019-

 


Erhard Joensen

Teldupostur: erhardj@logting.fo
Heimstaður: Vágur

Føddur: 6. juli 1965

Foreldur:

Hjúnafelagi:

Børn:

Útbúgving:

Yrki: Løgtingsmaður

 

Løgtingslimur: 2019-

 


Edva Jacobsen

Teldupostur: edvaj@logting.fo
Heimstaður: Fuglafjørður

Fødd: 31. august 1964

Foreldur: Kathrina og Jacob Petur Jacobsen

Hjúnafelagi: Elibert Jacobsen

Børn: Vincent Sison Jacoben

Útbúgving: Bankakvinna. Merkonom í fíggjarstýring

Yrki: Løgtingskvinna

 

Løgtingslimur: 2010-2015, 2019-